Lietuvos futbolininkai Baltijos taurėje liko be pergalių

Penktadienį tęsiasi Baltijos taurės turnyras. Po pralaimėjimo prieš Estijos futbolininkus, lietuviai reabilituotis bandė prieš Latvijos ekipą, tačiau nesėkmingai. Valdo Urbono auklėtiniai išvykoje 1:2 patyrė pralaimėjimą ir kol kas neiškovoję pergalių lieka paskutiniai.

Rungtynes žymiai energingiau pradėjo latviai, kurie jau šeštąją minutę sugebėjo patikrinti Švedkausko įgūdžius vartuose. Dar vieną pavojingą ataką laviai surengė 20-ąją minutę, kai Dapkus savo aikštelės pusėje prarado kamuolį, tačiau latviams atsiradusios progos įvarčiu paversti nepavyko.

Latviams pavojingas atakas įvarčiu paversti pavyko 37-ąją minutę, kai po aštraus perdavimo į baudos aikštelę, kur nesėkmingai sužaidė lietuvių vidurio gynėjas Beneta bei nukreipė kamuolį į savus vartus.

Po praleisto įvarčio lietuviai aikštelėje atsigavo ir ėmė kurti pavojingas progas prie Latvijos rinktinės vartų. 67-ąją minutę po keitimo pasirodęs Golubckas kaire koja stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į latvių vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Vis tik, lietuvių džiaugsmas truko neilgai. Po dviejų minučių latviai prie lietuvių vartų kėlė kampinį, o tobuloje pozicijoje atsidūręs E. Emsis dar karta galva pasiuntė kamuolį į Lietuvos vartus. Galutinį tašką latviai padėjo 85-ąją minutę, kai trečiąjį kartą kamuolį į lietuvių vartus pasiuntė R. Uldrikis.

Tai buvo antrasis Lietuvių pralaimėjimas Baltijos taurėje. Lietuvos futbolininkai birželio 1 d. 0:1 nusileido Estijos rinktinei.