Neigiamas požiūris į skiepus privertė „Bayern” saugą pristabdyti karjerą

J. Kimmichas turi problemų su plaučiais

Joshua Kimmichas yra savo tėvynėje puikiai žinoma futbolo žvaigždė. Puikiai rungtyniaujantis atraminis saugas yra žaidęs tiek Vokietijos jaunimo, tiek vyrų futbolo rinktinėse.

Pastaraisiais metais futbolininkas garsėjo, kaip ne tik varžovų siaubas aikštėje, bet ir didelis Covid-19 vakcinų priešininkas. Vis dėlto, jau netrukus J. Kimmichas ketina kardinaliai pakeisti savo požiūrį į jas.

Lapkričio mėnesį futbolininkas užsikrėtė Covid-19 irnuo to laiko negali rungtyniauti dėl pakitimų plaučiuose. Šiais metais futbolininkas į aikštę jau neišbėgs ir nors ateities prognozės nėra pesimistinės, tik laikas parodys ar po ligos J. Kimmichas galės rungtyniauti taip pat sėkmingai kaip iki jos.

Šiuo metu 26 metų vokietis teigia, jog „yra didelė tikimybė”, jog dabar jis pasiskiepys.

Praėjusiame LKL sezone panašią istoriją išgyveno ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių” puolėjas Arvydas Šikšnius. Iš pradžių krepšininkas ilgai ir sunkiai grūmėsi su jį į patalą paguldžiusia koronaviruso infekcija, o pasveikęs bandė grįžti į aikštę, tačiau sveikata rungtyniauti jau nebeleido. Nors apie karjeros pabaigą Arvydas Šikšnius dar nėra paskelbęs oficialiai, jis nerungtyniauja iki šiol.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts