Intriguojančiame Čempionų lygos mūšyje – „Man City“ parklupdė PSG

Mančesterio "City" įveikė PSG ir tapo A grupės nugalėtoja

„Manchester City“ klubas UEFA Čempionų lygos A grupės rungtynėse 2 – 1 įveikė Paryžiaus „Saint – Germain“ futbolininkus ir tapo šios grupės nugalėtoju.

Varžybos prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu puolime. Jau 5-ąją rungtynių minutę „Man City“ vidurio puolėjas Rodri atliko pavojingą smūgį galva, tačiau PSG vartus paskutinę akimirką apsaugojo ir kamuolį išmušė Presnelis Kimpembe. 27-ąją minutę pavojinga ataka atsakė Nuno Mendesas. Pastarasis atliko stiprų smūgį dešine koja, tačiau Endersonui tai problemų nesukėlė ir miestiečių vartai liko sausi. Po šio epizodo abi ekipos ir toliau keitėsi pavojingomis atakomis, bet rezultatas išliko nepakitęs – 0:0.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Abi komandos stengėsi įmušti įvartį ir pirmasis progą išnaudojo K.Mbappe. Pastarasis 50-ąją žaidimo minutę atliko puikų smūgį ir nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą bei išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Praėjus kelioms minutėms Lionelis Messi turėjo progą padidinti pranašumą, tačiau jo smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas nepakito.

Mančesterio išgelbėtoju antrajame kėlinyje tapo Raheemas Sterlingas. Pastarasis 63-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. 74-ąją žaidimo minutę savosios progos neišnaudojo ir Neymaras, o vos po dviejų minučių – Gabrielis Jesusas smeigė kamuolį į PSG vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1. Tai buvo pergalingas varžybų įvartis, kuris leido miestiečiams išlikti absoliučiais lentelės lyderiais bei žengti į kitą etapą pakiliomis nuotaikomis.