Penkių įvarčių dramoje „Liverpool“ palaužė „Atletico“

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą prasidėjo 3-iojo turo dvikovos. Tikru futbolo spektakliu tapo B grupės favoritų akistata, kur Madrido „Atletico“ namuose 2:3 nusileido „Liverpool“ futbolininkams, kuriems tai buvo trečioji pergalė iš tiek pat galimų.

„Liverpool“ futbolininkai rungtynes pradėjo labai aukšta nata. Anglijos klubas jau aštuntąją minutę po Mohamedo Salaho įvarčio išsiveržė į priekį. Dar po 5 žaidimo minučių įvartį pridėjo Naby Keita ir rezultatas tapo 2:0.

Praleisti du įvarčiai šeimininkų nesužlugdė. Jau 20-ąją minutę Antoine’as Griezmannas sulaukė puikaus Koke perdavimo ir sušvelnino atsilikimą 1:2. Pradėjus tiksėti 34-ajai minutei Jao Felixas atliko puikų reidą ir kamuolį perdavė Antoine Griezmannui, tuo tarpu pastarasis dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino rezultatą 2:2.

Antrajame kėlinyje „Atletico“ energijos neprarado ir po dviejų pelnytų įvarčių toliau aktyviai siekė pelnyti trečiąjį. Vis tik ryškiausia pirmojo kėlinio žvaigždė Antoine’as Griezmannas 52-ąją minutę šiurkščiai pažeidė taisykles ir iš karto sulaukęs raudonos kortelės buvo priverstas palikti aikštę.

Likus mažumoje „Atletico“ ekipa ėmė žaisti labiau gynybišką futbolą, tačiau tai nuo dar vieno praleisto įvarčio neišgelbėjo. 76-ąją minutę teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į Ispanijos klubo vartus, kurį tiksliai realizavęs Mohamedas Salahas išvedė „Liverpool“ klubą į pergalę 3:2.