Anglija iš A diviziono išspyrė pasaulio vicečempionę Kroatiją (VIDEO)

16 valandą mūsų laiku "Wembley" stadione įvyko intriguojanti A diviziono 4 grupės akistata.

Dėl patekimo į finalinį ketvertą kovojo Anglijos ir Kroatijos rinktinės. Lygiųjų atveju pirmoji vieta būtų atitekusi Ispanijai, tačiau Anglija dramatiškai nukovė kroatus ir išsiuntė juos į B divizioną.

57-ąją minutę Andrėjus Kramaričius nuostabiai baudos aikštelę susitvarkė su keliais varžovų gynėjais ir nuliūdino visą šeimininkų komandos stadioną – kroatai įgijo pranašumą.

Anglams, nurint išvengti iškritimo į B divizioną, reikėjo būtinai dviejų įvarčių. 78-ąją minutę Jesse Lingardas grąžino į kovą anglus, tačiau jiems vis dar reikėjo įvarčio.

Kroatai dar kelis kartus buvo išbėgę į pavojingas atakas, tačiau 85-ąją minutę buvo nubausti standartinės situacijos metu. Harry Kane'as baudos aikštelėje liko be priežiūros ir slysdamas žeme pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Anglija išsigelbėjo ir birželį vyks į Portugaliją žaisti finalines rungtynes su A diviziono grupių nugalėtojais. Ispanija liko antroje vietoje, o kroatai nuo kitų metų bus priversti žaisti B divizione.

Rezultatas:

Anglija 2 – 1 Kroatija
57′ [0 – 1] A. Kramarič
78′ [1 – 1] J. Lingard
85′ [2 – 1] H. Kane

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts