Anglijoje – šiurpi A.Gomeso trauma ir H.M.Sono ašaros

Šiurpia trauma pažymėta Anglijos „Premier" lygos 11-ojo turo pabaiga.

Rungtynėse tarp Londono „Tottenham" ir Liverpulio „Everton" komandų sunkią čiurnos traumą patyrė Andre Gomesas. Portugalas po Heungo-mino Sono pražangos rėžėsi į Serge'ą Aurier ir patyrė atvirą čiurnos lūžį.

Vaizdas buvo toks šiurpus, kad kone visi žaidėjai griebėsi už galvos ir sunkai galėjo suvokti, kas ką tik įvyko.

Pagrindinis epizodo kaltininkas – H-M. Sonas – prieš save išvydo raudoną kortelę. Visgi pačiam korėjiečiui tai mažiausiai rūpėjo – jis puolė į neviltį ir ašaras, kai išvydo A. Gomeso čiurną.

Iš vaizdo įrašo buvo galima susidaryti įspūdį, kad A. Gomesui labiausiai pakenkė ne H-M. Sono pražanga, o po jos sekęs susidūrimas su S. Aurier.

Po rungtynių „Everton" strategas Marco Silva išreiškė paramą savo tautiečiui: „Andre yra ligoninėje. Jis yra su mūsų medikų komanda ir dabar geriausia yra palaukti naujienų.

Žinoma, toks momentas yra labai jautrus mūsų komandai. Tai yra daugiau nei futbolas. Palaikysime jį, kaip tik įmanoma stipriau."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts