Anglijos rinktinė išvargo pergalę prieš Kroatiją

Sekmadienį Europos futbolo čempionate kovas pradėjo C grupės komandos. Sunkią pergalę „Wembley“ stadione iškovojo šeimininkai anglai, kurie minimaliu skirtumu 1-0 palaužė pasaulio vicečempionus kroatus.

Jau nuo pirmųjų minučių Anglijos futbolininkai užgulė Kroatijos rinktinės vartus. 6-ąją susitikimo minutę Philui Fodenui pritrūko vos kelių centimetrų iki pirmojo įvarčio, tačiau jo smūgiuotas kamuolius pataikė į virpstą. Dar po trijų minučių kroatus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo puikiai vartuose sužaidęs Dominikas Livakovičius. Visą pirmąjį kėlinį dominavę anglai nesugebėjo pelnyti įvarčio, o į futbolininkai į rūbinę žengė be įvarčių.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų žaidimo braižas iš esmės nesikeitė. Vis tik, 57-ąją minutę anglai sugebėjo pelnyti savąjį įvartį. Kalvinas Phillipsas surengęs puikų reidą varžovų aikštės pusėje į baudos aikštelę atliko perdavimą Reheemui Sterlingui, o pastarasis tiksliu smūgiu pelnė pirmąjį komandos įvartį bei išvedė Anglijos rinktinę į priekį.

Per likusį rungtynių laiką kroatams pavyko užsiliepsnoti ir svečiai aktyviai ėmė kurti atakas. 72-ąją minutę arti klaidos buvo Kyle’as Walkeris ir Jordanas Pickfordas, tačiau galiausiai kamuolys atsidūrė Anglijos rinktinės vartininko rankose. Vis tik nė viena ekipa rungtynėse nebepasižymėjo, o pirmoji čempionato pergalė atiteko anglams.