Z.Zidane‘as po pralaimėjimo prisiėmė atsakomybę: „Sužaidėme blogiausias sezono rungtynes“

Madrido "Real" stovykloje lygiai prieš savaitę buvo itin pakili nuotaika – įveikta "Barcelona" ir susigrąžinta lyderio pozicija.

Visgi džiaugsmas ilgai netruko – sekmadienį vakare Zinedine'o Zidane'o treniruojama komanda patyrė netikėtą pralaimėjimą Sevilijos "Real Betis" ekipai ir vėl nukrito į antrąją poziciją.

Po rungtynių Z. Zidane'as neslėpė savo nusivylimo ir pabrėžė, jog tai buvo prasčiausios šio sezono rungtynės.

"Mums trūko visko – energijos, idėjos, kamuolio kontrolės ir intensyvumo. Tai neabejotinai blogiausias šio sezono pasirodymas", – spaudos konferencijoje sakė prancūzas.

"Tai labai bloga diena, bet tai gali nutikti. Negalime dėl to dabar pamesti galvų. Aš esu atsakingas už tai, kas nutiko aikštėje. Tačiau jau nuo rungtynių pradžios jautėsi, kad žaisdami taip, neturėsime jokių šansų grįžti su pergale.

Negali tikėtis palankaus rezultato, kai taip dažnai prarandi kamuolį. Mes nenusipelnėme nė taško. Sveikinimai varžovams", – su karčiu skoniu burnoje kalbėjo Z. Zidane'as.

"Barcelona" po šios "Real" nesėkmės įgijo dviejų taškų persvarą. Iki pirmenybių pabaigos lieka žaisti 11 rungtynių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts