Antrame kėlinyje prabudęs ,,Dortmund“ susitvarkė su ,,Leipzig“

Dortmundas iškovoja pergalę prieš Leipzig

Bene įdomiausioje 15-ojo turo ,,Bundesliga“ čempionato dvikovoje ,,Leipzig“ futbolininkams nepavyko rimčiau pasipriešinti ,,Dortmund“ ekipai. Galingai antroje rungtynių pusėje sužaidę svečiai pasiekė trečią iš eilės pergalę ir triumfavo rezultatu 1-3.

Abi komandos rungtynes pradėjo vangiai, todėl visas veiksmas ir svarbiausi momentai nusikėlė į antrąjį kėlinį. Pirmasis mačo įvartis į šeimininkų vartus krito 55-ą rungtynių minutę, kai prie baudos aikštelės prieigų sulaukęs puikaus perdavimo savąją progą išnaudojo J.Sanchas.

Dortmundo žaidėjai turėjo dar ne vieną šansą pasižymėti, tačiau kiti įvarčiai krito atitinkamai 71-ą ir 84-ą minutę, kai po fantastiškų individualių prasiveržimų pasižymėjo jaunasis svečių lyderis E.Haalandas. Nesenai po traumos grįžusiam Norvegijos futbolo talentui ir komandos lyderiui tai buvo jau trečiasis įvartis per paskutines dvi rungtynes.

Nors ,,Leipzig“ ekipai ir pavyko pelnyti garbės įvartį 90-ą minutę, komandos patyrė pirmą pralaimėjimą per paskutines dešimt žaistų varžybų. Šiuo metu komanda žengia antroje lentelės vietoje su 31 tašku ir dviem taškai atsilieka nuo lyderių ,,Bayern“. Tuo tarpu ,,Dortmund“ su 28 taškais kyla į 4-ą turnyro lentelės vietą.