Ar Neymaras vėl taps Messi bendraklubiu?

Neymaras ir Leo Messi vėl gali tapti bendraklubiais

Nors pastaruoju metu buvo kalbama apie geriausio nūdienos brazilų futbolininko Neymaro sutarties su Paryžiaus PSG pratęsimą, pastaruoju metu Prancūzijos futbolo flagmano derybos su 29 metų brazilų puolėju, panašu, sustojo.

Kaip pranešė dienraštis „Ara“ ir Katalonijos radijo stotis „RAC1″, Neymaras vėl gali atsidurti legendiniame „Barcelona“ klube, kurio marškinėlius vilkėjo 2013-2017 metais po persikėlimo iš Brazilijos į Senąjį žemyną.

Toks įvykių posūkis atrodo gana logiškas. Fiziškame ir kietame „Ligue 1″ čempionate Neymarą persekioja raudonų kortelių ir traumų šleifas, o „Barcelona“ klube pasikeitus valdžiai didėja tikimybė, kad naujoji valdžia išlaikys Lionelį Messi ekipos sudėtyje. Argentinos futbolo veteranas nori, kad „Barca“ vadovai nupirktų dar vieną superžvaigždę, o tai ir galėtų būti Katalonijos sostinėje anksčiau spindėjęs brazilas.

„Barcelona“ prezidentu tapus Joanui Laportai, dabartinė situacija yra tokia, kad L. Messi nori likti, o Neymaras norėtų vėl prisijungti prie buvusio savo klubo.

Kaip nutiks iš tiesų, parodys ateitis, bet juodai balto kamuolio gerbėjai turi realių vilčių vėl išvysti dvi didžiausias Pietų Amerikos futbolo žvaigždes rungtyniaujančias drauge.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts