Atskleista, kokį pasiūlymą „Man city“ žada pateikti C. Ronaldo

C.Ronaldo galimai persikels į "Man City"

Pasaulinis sporto žinių portalas „Sky Sports“ oficialiai skelbia, jog „Manchester City“ klubas sulaukė konkretaus pasiūlymo iš Turino „Juventus“ įsigyti Portugalijos futbolo žvaigždę Cristiano Ronaldo.

Portugalo kontraktas su Italijos ekipa baigia galioti kitą vasarą ir pastarojo siekia parduoti savo žvaigždę tam, jog sutaupytų 500 tūkstančių svarų sterlingų per savaitę mokamą jam atlyginimą bei atgaivintų klubo biudžeto lankstumą.

Pats futbolo legenda jau gana seniai išreiškė asmeninį norą palikti Turino „Juventus“ klubo gretas ir jo agentas Jorge Mendesas aktyviai ieško portugalui naujos komandos. Tiesa, komanda, kuri norės įsigyti puolėją turės už jį sumokėti 25 milijonus svarų sterlingų siekiantį perėjimo mokestį.

Anglijos čempionais praeitą sezoną tapusi „Manchester City“ ekipa susidomėjo „Juventus“ vadovybės pasiūlymų ir praneša, jog planuoja C.Ronaldo pasiūlyti dviejų metų trukmės kontraktą. Jeigu Portugalijos legenda tikrai sutiktų su šiuo sandoriu tai tokiu atveju futbolininko piniginė per sezoną papilnėtų – 12.8 mln. svarų sterlingų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts