,,Barcelona“ antausis ,,La Liga“ vidutiniokams

Lengva Barcelonos pergalė Ispanijoje

Šeštadienio vakarą Ispanijos ,,La Liga“ pirmenybėse buvo sužaistos 18-ojo turo varžybos tarp vietos ,,Granada FC“ ir lygos favoritų „FC Barcelona“ futbolo komandų. Katalonai iš varžovų nesulaukė didesnio pasipriešinimo ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 0-4.

Pirmasis svečių įvartis į šeimininkų vartus krito jau 12-ą rungtynių minutę, kai kamuolį į dešinį vartų kampą pasiuntė A.Griezmannas. O po rezultatyvaus prancūzo perdavimo 35-ą minutę persvarą padvigubino L.Messi, kuris sugebėjo pasižymėti dar kartą 42-ą minutę, atlikęs puikų baudos smūgį.

Po pertraukos grįžę katalonai ir toliau kontroliavo varžybų tempą, o antrąjį kartą 63-ą minutę ir vėl pasižymėjo A.Griezmannas. Gavęs puikų perdavimą iš komandos draugo prie baudos aikštelės ribų, prancūzas taikliu smūgiu pasiuntė kamuolį į kairįjį apatinį vartų kraštą ir nepaliko jokių šansų varžovų vartininkui.

78-ą rungtynių minutę šeimininkai aikštėje liko su dešimt žaidėjų, kai už labai grubią pražangą iš aikštės buvo išvarytas J.Vallejo. Po šios pergalės ,,FC Barcelona“ su 34 taškais kyla į 3-ą lentelės vietą, o ,,Granada FC“ komanda su 24 taškais žengia septinti.