„Barcelona“ klube – kratos, sulaikymai ir kaltinimai juodąja buhalterija

Pirmadienį Ispanijos policijos pareigūnai atliko reidą „Barcelonos“ klube. Pranešama, kad Katalonijos policija po atliktos kratos „Camp Nou“ būstinėje susirinko dokumentus bei areštavo buvusį klubo prezidentą Josepą Bartomeu, kuriam pareikšti kaltinimai juodąja buhalterija, pinigų plovimu ir korupcija.

Bartomeu nėra vienintelis asmuo sulaikytas reido metu. Policijos areštinėje taip pat atsidūrė dabartinis „Barcos“ generalinis direktorius Oscaras Grau, klubo teisinių tarnybų vadovas Romanas Gomezas Pontias ir buvęs Josepo Bartomeu personalo vadovas Jaume’as Masferreris, kuris klubą paliko pernai.

Pranešime teigiama, kad buvusiam klubo prezidentui taip pat pareikšti kaltinimai iš klubo biudžeto pasisavinus 1 mln. eurų, siekiant sumokėti interneto „troliams“, kurių tikslas buvo socialiniuose tinkluose skleisti melagingą informaciją apie klubo senbuvius Lionelį Messį ir Gerrardą Pique.

Konfliktai tarp futbolininkų ir buvusio prezidento prasidėjo 2020-ųjų pradžioje, kai žaidėjai neigiamai pasisakė dėl Bartomeu valdymo. Prie dabartinių klubo žaidėjų taip pat prisidėjo ir tokios klubo legendos, kaip Pepas Guardiola, Carlesas Puyolis, Xavi, Gerardas Pique ir Lionelis Messi.

„Barcelona“ klubo skola šiuo metu siekia apie 1 mlrd. eurų skolų. Klube šios savaitės pabaigoje turėtų įvykti galutiniai rinkimai, kurių metu būtų išrinktas naujasis klubo prezidentas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts