Brazilijos rinktinės strategas Tite: „L.Messi man liepė užsičiaupti“

Brazilijos rinktinės treneris Tite atskleidė, kodėl įsivėlė į konfrontaciją su Argentinos rinktinės kapitonu Lioneliu Messi.

Penktadienį vakare Brazilijos ir Argentinos rinktinės susigrūmė draugiškose rungtynėse. Iš pažiūros mažai draugyste „kvepėjusioje" dvikovoje triumfavo argentiniečiai – 1:0.

Tite po rungtynių teigė, kad su L. Messi apsikeitė piktomis replikomis po to, kai teisėjas jam neišdrįso parodyti geltonos kortelės.

„Aš buvau nepatenkintas, nes Lioneliui turėjo būti parodyta geltona kortelė. Jis tuomet man pasakė „pridaryti burną", o aš jam atsakiau tuo pačiu", – spaudos konferencijoje situaciją komentavo Tite.

„Nemanau, kad toliau yra verta apie tai kalbėti. Tokiose rungtynėse reikia stipraus teisėjo, o ne tokio, kurį būti galima lengvai "praryti". Jis (Messi – red.) turėjo gauti kortelę, todėl aš buvo teisus dėl savo reakcijos", – pridūrė brazilų treneris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts