Bręsta galingai mainai: C.Ronaldo gali grįžti į „Manchester United“

Cristiano Ronaldo gali sugrįžti į Mančesterio "United"

Italijos žiniasklaida jau vakar pradėjo trimituoti, kad Turino „Juventus“ žvaigždė Christiano Ronaldo savo komandos draugams pranešė, jog jau šią vasarą nori palikti prestižinės Italijos ekipos gretas ir savo karjerą tęsti kitur.

Vienas didžiausių sporto naujienų portalų „Tuttosport“ praneša, kad portugalo paslaugomis domisi praeityje C.Ronaldo savo gretose turėjęs „Manchester United“ klubas. Remiantis prieš tai minėto portalo žiniomis yra teigiama, kad ant Turino „Juventus“ vadovybės stalo jau dabar guli viliojantis „raudonųjų velnių“ pasiūlymas atlikti mainus, pagal kuriuos Portugalijos futbolo žvaigždė grįžtu į Anlgliją, o Paulis Pogba – į Italiją.

Pats Paulis Pogba kartu su savo agentu jau ne kartą buvo pareiškę, jog nesutaria su klubo vadovybę ir nori palikti šios komandos sudėtį. Kadangi Prancūzijos futbolininko kontraktas su Mančesterio klubu baigs galioti kitą vasarą – ekipa nenorėtų 2022 metais jo paleisti už dyką ir mieliau sutiktų įtraukti į mainus susijusius su Cristiano Ronaldo. 36-erių C.Ronaldo sutartis taip pat baigs galioti kitą vasarą ir nors portugalo statistika Turine buvo daugiau nei labai gera, tačiau pats futbolininkas yra nepatenkintas komandos rezultatais, kurie nepatenkino jo ir vadovybės lūkesčių.

Vertėtų paminėti ir tai, kad rinkoje abiejų žaidėjų vertės yra panašios. Prancūzas yra vertinamas 60 mln. eurų, o C.Ronaldo – 50 mln. eurų. Šiame sezone Paulis Pogba per 42 sužaistas rungtynes įmušė 6 įvarčius ir atliko rezultatyvius perdavimus, o Portugalijos futbolo žvaigždė per 44 sužaistus mačus pasižymėjo net 36 įvarčiais bei 4 rezultatyviais perdavimais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts