C. Tevezas atskleidė pagrindinį skirtumą tarp L. Messi ir C. Ronaldo

Carlosas Tevezas, rinktinėje žaidęs su Lioneliu Messi ir klube su Cristiano Ronaldo, atskleidė vieną didelį skirtumą tarp šių mega futbolo žvaigždžių.

C. Tevezas praeityje nemažai laiko praleido kartu su C. Ronaldo rungtyniaudamas "Man Utd" klube, o su L. Messi jis vilkėjo Argentinos rinktinės marškinėlius. Puolėjas sukaupė užtektinai informacijos apie šiuos du žaidėjus, kad galėtų pasidalinti savo nuomone.

"Aš Messi niekada nesu matęs sporto salėje. Turbūt ne daug kas yra jį matę kilnojant svarmenis ar darant kažkokius specialus pratimus.

Jam viskas gaudavosi natūraliai. Vienintelis dalykas, prie kurio Lionelio dirbo valandų valandas buvo 11 metrų baudiniai. Iš pradžių jam ne itin gerai sekėsi juos mušti, tačiau dabar jis galėtų pataikyti ten, kur tik tu jo paprašytum", – apie savo tautiečio įpročius kalbėjo C. Tevezas.

"Ronaldo buvo visiškai kitoks – jis visada eidavo į sporto salę. Jis stengėsi būti geriausias visur. Nors ir treniruotės prasidėdavo 9 val. ryto, o aš atvažiuodavau 8 val., jis vis tiek jau būdavo vietoje.

Kartą nusprendžiau patikrinti jį ir atvažiavau 7:30. Nepatikėsite, bet jau jį sutikau sporto salėje. Negalėjau patikėti, kaip tiek galima sportuoti", – apie Ronaldo darbštumą kalbėjo argentinietis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts