Paaiškėjo „Leicester“ savininko sraigtasparnio katastrofos detalės (VIDEO)

Leiceser City" komanda vis dar sunkiai gali atsigauti po to, kai spalio 27 dieną sudužo iš stadiono pakilęs klubo savininko Vichai Srivaddhanaprabha sraigtasparnis.

Sraigtasparnyje, kuris per avariją rėžėsi į šalia stadiono esančią automobilių stovėjimo aikštelę, buvo pats V. Srivaddhanaprabha ir dar keturi žmonės. Visi jie tragiškai žuvo.

Po daugiau nei mėnesį trukusių tyrimų paaiškėjo, kad sraigtasparnio katastrofos priežastis yra techninė. Paaiškėjo, kad dingo sraigtasparnio pedalų jungtis su galiniu rotoriumi. Dėl to pilotai nebegalėjo valdyti sraigtasparnio.

Iš vaizdo įrašo buvo galima matyti, kad abu pilotai prarado sraigtasparnio kontrolę vos tik jam pakilus iš stadiono. Straigtasparnis tapo nevaldomas, pradėjo suktis ratu ir galiausiai krito žemyn.

Lesteryje po tragiškos V. Srivaddhanaprabha mirties buvo paskelbtas gedulas. Tūkstančiai žmonių prie stadiono nešė gėles ir degė žvakes.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts