Čempionų lyga: „Borussia“ – „Real“ + dar 7 mačai (apžvalga)

Antradienį į futbolo stadionus bei milijonų gerbėjų ekranus sugrįš Čempionų lygos akistatos. Kaip jau įprasta, šiandien 21:45 val. išvysime aštuonias dvikovas, o į kovą stos E-H grupių ekipos.

„Borussia“ – „Real“

Daugiausiai dėmesio prieš šį turą susilaukia būsima dvikova Vokietijoje, kur Dortmunde susitiks vietos „Borussia“ ir Madrido „Real“ klubas.
Pirmasis Čempionų klubas šioms ekipoms susiklostė skirtingai: „Borussia“ patyrė nesėkmę rungtynėse su „Tottenham Hotspur“, o „Real“ namuose įveikė „Apoel“. Skirtingai sezonai šiems klubams klostosi ir jų šalies čempionatuose, tik šį kartą klubų situacijos yra apsivertusios aukštyn kojomis. Jei „Borussia“ pirmauja „Bundesliga“ čempionate, tai „Real“ Ispanijoje po šešių turų tik šešta, o nuo „La Liga“ lyderių „Barcelona“ futbolininkų juos jau skiria 7 taškai.
Artėjantis susitikimas itin svarbus „Borussia“ klubui, kuriam Čempionų lygoje startavus dvejomis nesekmėmis iš eilės, daugiau galimybių klysti beveik nebeliktų.

Visos šios dienos rungtynės (visų susitikimų pradžia 21:45 val.):

„Apoel“ – „Tottenham Hotspur“
„Besiktas“ – „RB Leipzig“
„Borussia“ – „Real“
„Manchester City“ – „Shakhtar“
„Monaco“ – „Porto“
„Napoli“ – „Feyenoord“
„Sevilla“ – „Maribor“
„Spartak“ – „Liverpool“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts