Prie „Sūduvos“ jungiasi ilgametis „La liga“ žaidėjas

Prie sūdavo jungiasi elitinis žaidėjas

Prie Marijampolės „Sūduva“ klubo prisijungs patyręs saugas iš Ispanijos. Pirmadienį į Lietuvą atvykstantis Ignacio Casesas Mora su „Sūduva“ klubu pasirašė vienerių metų kontraktą ir komandai atstovaus 2021-ųjų sezone.

33-ejų metų futbolo profesionalas yra Chichono „Sporting“ auklėtinis bei turi sukaupęs labai didelę patirtį žaidžiant pagrindinėje klubo komandoje. Iš viso futbolininkas yra sužaidęs 183 rungtynes, o 84 iš šių maču buvo sužaisti elitiniame Ispanijos futbolo čempionate „La Liga“

2011 metais Nacho Casesas debiutavo pagrindinėje „Sporting“ ekipoje ir tais pačiais metais rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie sensacingos klubo pergalės rezultatu 1:0 prieš karališkąjį Madrido „Real“. Iš viso elitiniame Ispanijos čempionate „Sūduvos“ naujokas sužaidė 6244 minutes. Visos karjeros metu „Sporting“ ekipos saugui priklausė 10-tasis numeris, jis yra rišėjas ir komandos kapitono raištį.

2017 metais N.Casesas paliko savo gimtąjį „Sporting“ klubą ir persikėlė į Kiprą – Larnakos AEK ekipą, kur sėkmingai tęsė savo karjerą ir 2018 metais prasibrovė į Europos lygos grupių etapą. 2020 metų pradžioje Ispanas pusmečiui buvo paskolintas Graikijos aukščiausioje lygoje žaidžiančiai „Volo“ komandai.

2021 metų sezonui pasiruošimą pradėjusi „Sūduva“ šiandien sužais pirmąsias kontrolines rungtynes. Marijampoliečiai namuose priims Kauno „Hegelmann Lituen“ ekipą. Šias rungtynes galėsite stebėti tiesiogiai „Sūduvos“ tinklalapyje bei „Facebook“ ir „YouTube“ paskyrose – 12 valandą dienos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts