Į aikštę išsiveržę „Man Utd“ fanai reikalauja klubo pardavimo

Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje turėjo įvykti jau kelis dešimtmečius principine dvikova tapusios „Manchester United“ ir „Liverpool“ rungtynės. Vis tik mačas neįvyko, o to pagrindine priežastimi tapo būtent Mančesterio futbolo fanai.

„Manchester United“ klubo sirgaliai prieš rungtynes surengė taikų protestą prie „Old Trafford“ stadiono, tačiau neilgai trukus viskas virto tikru chaosu. Apie 100 „raudonųjų velnių“ fanų įsiveržė į aikštę reikalaudami, kad klubo savininkai Glazerių šeima parduotų klubą.

Visas šis nepasitenkinimas prasidėjo praėjusią savaitę, kai didžiausi Europos futbolo klubai pranešė apie Superlygos įkūrimą. Sirgaliai buvo nepatenkinti klubo vadovybės sprendimu. Praėjusią savaitę iš „Manchester United“ klubo viceprezidento posto pasitraukė Edas Woodwardas, o fanai reikalauja to paties ir iš klubo savininkų.

Po šio incidento Anglijos futbolo asociacija pradėjo tyrimą, kaip sirgaliai sugebėjo prasibrauti į aikštę, Pranešama, kad kol kas neaišku ar šios rungtynės bus peržaidžiamos, nes „Man Utd“ klubui gali būti skirtas techninius pralaimėjimas, o tuo atveju „Manchester City“ ekipa taptų šių metų Anglijos „Premier“ lygos čempionais.

Mančesterio klubas ketvirtadienį UEFA Europos lygos rungtynėse net 6:2 sutriuškino „Roma“ futbolininkus ir žengė didžiulį žingsnį link finalo. Atsakomosios Europos taurės pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos birželio 6 dieną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts