Nepaisant bandymų palikti Ispaniją Messi su „Barcelona“ susitarė dėl ilgalaikės sutarties

Vienas geriausių pasaulio futbolininkų Lionelis Messi šią vasarą tapo laisvuoju agentu. Vis tik, atrodo, kad futbolininkas be klubo ilgai neužsibuvo. Pranešama, kad argentinietis ir Katalonijos klubas pagaliau surado bendrą kalbą ir sutarė dėl naujos ilgalaikės penkerių metų sutarties.

„Barcelona“ klube Lionelis Messi rungtyniauja visą savo karjerą. Puolėjas į Ispanijos klubą atvyko dar 2004 metais, o praėjusią vasarą planavo palikti klubą ir persikelti rungtyniauti į kitą lygą. Vis tik, atrodo, kad naujoji klubo valdžia visgi rado bendrą kalbą su argentiniečiu ir suviliojo futbolininką likti „Barcelona“ klube net susimažinus savo atlyginimą per pusę.

Ankstesnė sutartis 34-erių futbolininkui garantavo maždaug 75 mln. eurų per metus. Pasirašydamas naująjį kontraktą Lionelis Messi pasiryžtų atstovauti klubą iki 39-erių metų.

Pasak užsienio žiniasklaidos puolėju šią vasarą aktyviai domėjosi „Manchester City“, Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Milano „Inter“ klubai, tačiau futbolininkas juos visus atmetė. 

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts