Čempionų lyga: „Napoli“ – „Manchester City“, „Tottenham Hotspur“ – „Real“ (apžvalga)

Trečiadienį bus sužaistos dar aštuonios Čempionų lygos rungtynės, iš kurių vienos tarp „Besiktas“ ir „Monaco“ įvyko 19:00 val. Likę septyni susitikimai įvyks įprastu laiku (21:45 val.), o tarp jų bus ir ne viena intriguojanti akistata.

„Napoli“ – „Manchester City“

Didelę intrigą žada dvikova Neapolyje, kur susitiks dviejų iš stipriausių Europos lygų lyderiai – „Serie A“ pirmaujantis „Napoli“ ir „Premier“ lygos lyderiai „Manchester City“.

Po trijų turų šių ekipų situacija grupėje skirtinga: „City“ su 9 taškais užtikrintai pirmauja grupėje, o vos 3 taškus turinti „Napoli“ norėdama išlaikyti viską savo rankose daugiau suklupti nebegali.
Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę 2:1 šventė „Manchester City“.

„Tottenham Hotspur“ – „Real“

Į kovą šį vakarą stos ir H grupės lyderiai – „Tottenham Hotspur“ ir „Real“.

Abi ekipos iškovojo po dvi pergales pirmuosiuose turuose, o tarpusavio mačas Madride baigėsi lygiosiomis 1:1. Jei bent viena iš šių komandų šiandien iškovos pergalę, ji jau dabar gali užsitikrinti vietą kitame turnyro etape.

21:45 val. startuojančios trečiadienio rungtynės:

„Borussia“ – „APOEL“
„Porto“ – „RB Leipzig“
„Liverpool“ – „Maribor“
„Napoli“ – „Manchester City“
„Sevilla“ – „Spartak“
„Shakhtar“ – „Feyenoord“
„Tottenham Hotspur“ – „Real“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts