Jubiliejinis L. Messi įvartis atnešė „Barcelona“ klubui itin svarbią pergalę prieš „Atletico“

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse žaidžiamos ketverios 27-ojo turo rungtynės.

"Camp Nou" stadione įvyko didelio susidomėjo sulaukusi dvikova tarp "Barcelona" ir Madrido "Atletico" komandų. Diego Simeone auklėtiniams atgaivinti kovą dėl titulo nepavyko – Lionelio Messi baudos smūgis nulėmė katalonų pergalę rezultatu 1-0.

Nuo pat rungtynių pradžios užtikrinčiau tiek su kamuoliu, tiek kuriant progas atrodė Ernesto Valverde auklėtiniai. Ne vieną pavojingą smūgį atrėmė Janas Oblakas, tačiau 26-ąją minutę slovėnas nebesugebėjo išgelbėti savo komandos.

L. Messi stojo mušti baudos smūgį iš maždaug 25 metrų. Argentinietis sirgalių nenuvylė – nuostabus smūgis leido šeimininkams įgyti pranašumą, kuris buvo išlaikytas iki susitikimo pabaigos. L. Messi šis įvartis buvo ypatingas – jam tai buvo 600 tikslus smūgis karjeroje.

Antrajame kėlinyje "Atletico" bandė atsitiesti ir gana aktyviai žaidė puolime. Vis dėlto "Barcelona" gynyba nebraškėjo, o kontratakų metų "Rojiblancos" turėjo rimtų problemų.

Nei vienai komandai pasiekti įvarčio antrajame kėlinyje taip ir nepavyko ir susitikimas baigėsi "Barcos" pergale.

"Barcelona" po pergalės nuo antroje vietoje esančio "Atletico" padidino pranašumą iki 8 taškų. Iki Ispanijos pirmenybių finišo dar lieka žaisti 11 rungtynių.

Rezultatas:

"Barcelona" 1 – 0 "Atletico"
26′ [1 – 0] L. Messi