Mančesteris euforijoje – dramatiška pergalė ir dar vienas C.Ronaldo įvartis

Mančesteris iir toliau laimi, o C.Ronaldo toliau muša

Sekmadienio vakarą „Manchester United“ klubas su C.Ronaldo priešakyje, antrosiose Anglijos „Priemier“ lygos rungtynėse po dramatiškos kovos rezultatu 1-2 įveikė stadiono šeimininkus – Londono „West Ham Utd“ futbolininkus. Neseniai į Angliją sugrįžęs Portugalas nugalėtojams pelnė vieną įvartį, kuris tapo trečiuoju per pastarąsias dvejas rungtynes.

Jau 23-ąją žaidimo minutę Jarrodas Bowenas iš „West Ham Utd“ atliko pavojinga smūgį, tačiau svečių vartus išgelbėjo užtikrintą meistriškumą pademonstravęs vartininkas Davidas De Gea. Veiksmas tęsėsi ir toliau – 30-ąją pirmojo kėlinio minutę S.Benhrama smūgiavo iš toli, tačiau nuo „rikošeto“ kamuolys atidūrė Mančesterio avrtuose ir „West Ham Utd“ išsiveržė į priekį – 1:0.

Šeimininkai euforijoje buvo neilgai. 34-ąją žaidimo minutę antru bandymu kamuolį į Londono futbolininkų tinklą nukreipė neseniai į komandą sugrįžęs portugalas C.Ronaldo ir tokiu ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Antrajame kėlinyje taip pat netrūko gražių epizodų. Pačioje kėlinio pradžioje Portugalijos futbolo žvaigždė turėjo dar vieną puikią progą pasižymėti ir sudrebinti ne tik vartų tinklą, bet ir pasaulį, tačiau tuo nepasinaudojo – jam sukliudė Londono ekipos vartininkas, kuris meistriškai atrėmė C.Ronaldo smūgį. 77-ąją žaidimo minutę tas pats C.Ronaldo krito baudos aikštelėje, bet teisėjas kontakto emtu pražangos neįžvelgė ir vienuolikos metrų baudinio neskyrė.

Paskutinį tašką šiose rungtynėse padėjo Jesse Lingardas, kuris 89-ąją varžybų minutę nuginklavo šeimininkų vartininką ir išplėšė „raudoniesiems velniams“ dramatišką pergalę rezultatu 2:1.