„Real“ dar kartą įveikė PSG ir kartu su „Liverpool“ pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Įdomiausia dvikova įvyko Paryžiuje, kur vietos "Saint-Germain" bandė atsitiesti prieš Madrido "Real". Unai Emery planas neturint Neymaro nesuveikė – "baltieji" dar kartą įveikė varžovus ir bendru rezultatu 5-2 pratęsė kelionę Senojo žemyno turnyre.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų agresyviu žaidimu. Tiek vieni, tiek kiti nebuvo nusiteikę ilgai kontroliuoti kamuolio aikštės viduryje, tačiau realių progų per pirmas dešimt minučių sukurti nepavyko.

Pirmasis rimtas epizodas kilo, kai po kampinio pavojingą smūgį atliko Sergio Ramosas, tačiau Alphonse Areola reagavo į smūgį. Dar viena itin pavojinga proga pirmajame kėlinyje buvo sukurta 38-ąją minutę – Karimas Benzema kraštu pasileido bėgti vienas link vartininko, tačiau ir šį smūgį neįtikėtinai atrėmė Areola.

Per likusį laiką rimtesnių įvykių aikštėje nebeįvyko ir komandos į rūbinę nužygiavo vis dar esant rezultatu 0-0, kuris artino svečius prie kito etapo.

Antrasis kėlinys "Real" komandai prasidėjo puikiai – 51-ąją minutę "baltieji" įgijo pranašumą. Iš Dani Alveso kamuolį aikštės viduryje perėmęs Marco Asensio atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam Lucasui Vazquezui, o po šio aukšto perdavimo visiškai be priežiūros paliktas Cristiano Ronaldo smūgiu galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

PSG ekipa visiškai sutriko ir net prarado tikėjimą savo jėgomis – jiems reikėjo mažiausiai trijų įvarčių. Galimybes dar šiose rungtynėse sukurti stebuklą apsunkino Marco Verratti – italas už piktas replikas teisėjui užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir privalėjo palikti aikštę.

Šeimininkai liko žaisti dešimtyje, tačiau 71-ąją minutę sugebėjo pasiekti išlyginamąjį įvartį, tiesa, kiek atsitiktiniu būdu. Po kampinio nuo Casemiro kamuolys atšoko Javierui Pastore, o nuo šio – Edinsonui Cavani, kuris net ir nesmūgiuodamas nuginklavo svečių vartus.

Tačiau PSG jėgos seko, o "Real" visiškai dominavo aikštėje. Pergalės svečiai nebuvo pasiruošę išleisti – Casemiro 80-ąją minutę po rikošeto pelnė antrąją įvartį ir išplėšė komandai pergalę rezultatu 2-1.

Per likusį laiką "Real" dar kelis kartus sudrebino varžovų vartų konstrukciją, tačiau rezultatas liko tas pats ir bendru rezultatu 5-2 kelialapiu į ketvirtfinalį džiaugėsi pastarųjų dviejų metų turnyro čempionai.

Kitose rungtynėse "Liverpool" namuose sutvarkė formalumus su "Porto". Pergalės Jurgeno Kloppo auklėtiniai nepasiekė, tačiau nulinės lygiosios čia reikšmės neturėjo – pirmąją dvikovą "raudonieji" laimėjo rezultatu 5-0.

Rezultatai:

PSG 1 – 2 "Real Madrid"
(Pirmas mačas: 1-3, galutinis rezultatas: 2-5)
51′ [0 – 1] C. Ronaldo
71′ [1 – 1] E. Cavani
80′ [1 – 2] Casemiro
66′ M. Verratti (PSG) pašalintas iš aikštės

"Liverpool" 0 – 0 "Porto"
(Pirmas mačas: 5-0, galutinis rezultatas: 5-0)