PSG tik per plauką išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Prancūzijoje

Užtikrintai pirmojoje pozicijoje žygiuojantys Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai 17-ojo turo rungtynėse tik per pratęsimą išsigelbėjo nuo pralaimėjimo. Mouricio Pochettino auklėtiniai išvykos rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Lens“ futbolininkais.

Pirmojoje rungtynių pusėje absoliučiai dominavo „Lens“ futbolininkai. Nors kamuolio kontrolė „priklausė“ PSG futbolininkams, tačiau šeimininkai vien pirmajame kėlinyje atliko 11 smūgių link varžovų vartų, tuo tarpu svečiai – 6.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 62-ąją minutę po Seko Fofana pelnyto įvarčio ir užtikrintai toliau judėjo pergalės link. Vis tik po keitimo pasirodęs Kylianas Mbappe atliko puikų perdavimą taip pat nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilusiam Georginio Wijnaldumui, o pastarasis pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą išlygino rezultatą 1:1.

Geriausias 2021 m. futbolininkas Lionelis Messi ant vejos praleido visas 90 minučių, tačiau puolėjas ir vėl nesugebėjo pelnyti įvarčio. Tai buvo jau devintosios Lionelio Messi rungtynės vilkint PSG marškinėlius Prancūzijoje, per šį laikotarpį argentinietis yra pelnęs vos vieną įvartį.