Čempionų lygos finale – „Chelsea“ triumfas

Šeštadieninio vėlų vakarą Portugalijoje sužaistas UEFA Čempionų lygos finalas. Londono „Chelsea“ ekipa po devynerių metų pertraukos ir vėl tampa stipriausiojo senojo žemyno turnyro čempione. Thomaso Tuchelio auklėtiniai 1:0 palaužė „Manchester City“ futbolininkus, kuriems tai buvo pirmasis Čempionų lygos finalas klubo istorijoje.

Rungtynių pradžią aktyviau pradėjo Londono „Chelsea“ futbolininkai. Jau 10-ąją minutę auksinę progą turėjo T. Werneris, tačiau pastarasis nepataikė į kamuolį. Dar po ketverių minučių T. Werneris sulaukė dar vienos puikios progos, tačiau vokiečiui nepavyko pralaužti „Man City“ vartuose stovinčio Edersono gynybos.

38-ąją minutę „Chelsea“ ekipos gretose įvyko skaudus praradimas. Thiago Silva prieš ilgąją pertrauką patyrė traumą. Vidurio gynėjas buvo priverstas palikti aikštę, o vietoj jo pasirodė Andreasas Christensenas. Vis tik, liūdesį užgožė džiaugsmo akimirka. 42-ąją minutę K. Havertzas sulaukė nuostabaus M. Mounto perdavimo ir nuginkluodamas Edersona pelnė vienintelį rungtynių įvartį.