„Liverpool“ ir „Barcelona“ sutriuškino savo varžovus

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje tęsėsi ketvirtfinalio kovos.

Mače Anglijoje ietis surėmė „Liverpool“ bei „Man City“ klubai.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai puikiai pradėjo susitikimą ir 12-ąją minutę M.Salah išvedė šeimininkus į priekį – 1:0.

21-ąją minutę rezultatą padvigubino A.Oxlade'as-Chamberlainas, o fantastišką pirmąjį kėlinį vainikavo S.Mane smūgis – 3:0.

Nors svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį (61 proc.), tačiau jiems nė karto nepavyko pataikyti į vartų plotą ir antroje susitikimo dalyje – „Liverpool“ šventė pergalę 3:0.

Ливерпуль – Манчестер Сити. Обзор матча. Лига Чемпионов 2017/18. 1/4 финала. 1-й матч. от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Kitame mače jėgas išbandė „Barcelona“ ir „Roma“ ekipos.

„Camp Nou“ arenos šeimininkai ilgai negalėjo pralaužti svečių gynybos barjerų, kol galiausiai tai 38-ąją minutę padarė pats „Serie A“ ekipos žaidėjas D.De Rossi.

55-ąją minutę K.Manolas dar kartą nuginklavo savo ekipos vartininką ir katalonai pirmavo 2:0.

59-ąją minutę pasižymėjęs G.Pique prirėmė italus prie sienos, tačiau jiems menką vilties spindulėlį suteikė E.Džeko įvartis – 3:1.

Vis dėlto paskutinis žodis priklausė E.Valverde auklėtiniams – L.Suarezas 87-ąją minutę rezultatą pavertė triuškinančiu – 4:1.

Atsakomosios dvikovos įvyks balandžio 10 dieną.

Барселона – Рома. Обзор матча от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.