„Leicester“ klubui istorinį laimėjimą atnešęs C. Ranieri grįžta į „Premier“ lygą

Londono "Fulham" klube įvyko jau lauktos permainos – iš vyriausiojo trenerio pareigų buvo atleistas niekaip į pergalių kelią komandos nesugrąžinęs Slaviša Jokanovičius.

50-metis futbolo specialistas Londono komandai vadovavo nuo 2015 metų. Jis po gana ilgos pertraukos sugebėjo grąžinti "Fulham" į Anglijos "Premier" lygą, tačiau sugrįžimas bent kol kas nėra pats gražiausias.

"Fulham" po 12 turų yra paskutinėje vietoje. Komanda kol kas pajėgė iškovoti vos vieną pergalę ir du kartus sužaisti lygiosiomis.

Atsisveikinus su strategu iš Serbijos, į jo vietą buvo pasikviestas visai futbolo visuomenei žinomas Claudio Ranieri. 67-erių metų italas pastaruoju metu nedirbo jokiame klube.

Po istorinio triumfavo "Premier" lygoje su "Leicester", C. Ranieri trumpam dirbo "Nantes" ekipoje, kurią dėl nesutarimų su klubo vadovais nusprendė palikti vos tik prasidėjus sezonui.

C. Ranieri tai bus trečias klubas Anglijoje – be "Leicester" jis taip pat yra treniravęs Londono "Chelsea".

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts