Dėl prasto žaidimo V. Ivanauskas kaltino ir žurnalistus

Susirūpinęs V. Ivanauskas

Vėlyvą antradienio vakarą Lietuvos futbolo rinktinė net 0:4 namuose nusileido Šveicarijos vinuolikei. Po prieš tai 3:1 iškovotos pergalės prieš Bulgariją, toks rezultatas vėl grąžino Lietuvos futbolo visuomenę į įprastą pesimistinę realybę.

Po rungtynių bendraudamas su žiniasklaidos atstovais Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Ivanauskas pabrėžė rungtynių pradžioje neblogai vykdytą mačo planą, tačiau, pasak specialisto, vėliau jis sugriuvo.

„Iki 30 minutės tikrai žaidėme, aišku, šveicarai dominavo su kamuoliu, bet patys nedarėme grubių klaidų. Jų kvalifikacija – kito lygio. Nerimo yra, bet man asmeniškai buvo labai svarbu pamatyti, ar komanda atlaikys dvejų rungtynių tempą. Jie tą parodė. Rezultatas – negatyvus, bet matau daug pozityvo“, – pridūrė kadaise legendinis Lietuvos futbolininkas.

Žurnalistų priremtas prie sienos, treneris žodžių į vatą nevyniojo ir ieškodamas prastų pasirodymų priežasčių įžvelgė ir žiniasklaidos neigiamai veikiamą žaidėjų pasitikėjimą savo jėgomis:

„Ta baimė ir nepasitikėjimas savimi kelia negatyvą daug metų. Pas mus nėra pasitikėjimo, nors mes, treneriai, žaidėjais pasitikime visapusiškai. Iš kitos pusės sunku nuspėti žaidėjo vidinį ir psichologinį stovį. Žaidėjai per pastaruosius metus gavo daug negatyvo psichologiškai, tai juos slegia. Nėra taip, kad jie nesistengtų, bet tokio lygio rungtynėse kiekviena klaida yra skaudi, tą Šveicarija ir parodė“, – spaudos konferencijoje mintimis dalinosi rinktinės vyriausiasis treneris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts