„Real“ – viena koja pusfinalyje, „Bayern“ teko pavargti Ispanijoje

Pirmosios ketvirtfinalių dvikovos jau praūžė, o viena dvikova pateikė kur kas daugiau atsakymų negu buvo galima tikėtis. Madrido „Real“, vedama Cristiano „Ronaldo“ 3:0 susitvarkė su Turino „Juventus“ ekipa.

C. Ronaldo „Real“ į priekį išvedė jau trečiąją minutę. O 64-ąją minutę įmušė vieną gražiausių šio sezono įvarčių bei padvigubino „Real“ persvarą.

„Juventus“ situacija apsunkėjo, kai 66-ąją minutę Paulo Dybala užsidirbo antrą geltoną kortelę. O jau po 6 minučių dar vieną smūgį sudavė „Real“, kai įvartį po C. Ronaldo perdavimo įmušė Marcelo.

„Juventus“ atsakomosiose rungtynėse Madride ne tik turės mušti tris įvarčius, tačiau tai padaryti privalės be labai svarbaus futbolininko – P. Dybalos.

Ювентус – Реал Мадрид. Обзор матча от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Tuo metu Miuncheno „Bayern“ ekipai teko gerokai pavargti dėl pergalės Ispanijoje, tačiau 2:1 „Sevilla“ vis tiek palaužė.

„Sevilla“ ekipa 31-ąją minutę sugebėjo išsivežti į priekį, kai Pablo Sarabia nuginklavo bavarų vartininką. Vis dėlto, vos po 5 minučių Franckas Ribery atliko aštrų perdavimą, o koją užkišęs Jesusas Navasas nukreipė kamuolį į savus vartus.

Po pertraukos „Bayern“ tik dar labiau perėmė iniciatyvą, o 68-ąją minutę, po puikaus F. Ribery perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Thiago Alcantara. Šis įvartis taip pat krito po rikošeto.

Atsakomosios rungtynės vyks kitą savaitė Miunchene.

Севилья – Бавария. Обзор матча от ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.