K.Hondos debiutas „Sudūvos“ ekipoje pažymėtas įvarčiu

"Sūduva" pelnė pergalę, O K.Honda įvartį

Sekmadienio vakarą vykusiose „Optibet A lygos „ rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ rezultatu 4:0 sutriuškino Gargždų „Bangą“. Nugalėtojams 1 įvartį pelnė pagaliau komandoje debiutavęs žymusis Kiesuke Honda.

Nuo pat rungtynių pradžios kamuolio kontrolę savosiose rankose turėjo marijampoliečiai. Pastarieji vis labiau spaudė varžovus ir kėlė grėsmę Gargždų ekipos vartams, o pirmasis savo taikiklį išbandė būtent K.Honda, tačiau smūgis buvo netaiklus ir varžybos tęsėsi toliau.

Pirmasis įvartis į „Bangos“ ekipos vartus skriejo 29-ąją žaidimo minutę. V.Slavickas atliko aštrų perdavimą į priekį, o jį priėmęs Olivier Rommensas užbaigė ataką taikliu smūgiu į dešinįjį vartų kampą. Belgijos futbolininkui tai buvo jau antrasis įvartis šiame sezone.

Po pertraukos „Sūduva“ jautėsi komfortabiliau kurdami atakas, o I. Driomovui teko ne kartą blokuoti pavojingus smūgius. Antrasis Gargždų komandos lūžis gynyboje įvyko, kai 64-ąją antrojo kėlinio minutę K. Honda baudos aikštelėje kokybiškai susitvarkė su Jordano N‘Kololo aukštu perdavimu ir nestipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą, o rezultatas tapo – 2:0.

Visiškas Gargždų „Bangos“ triuškinimas prasidėjo rungtynių pabaigoje. 85 minutę Nicoasas Taravelis smūgiu galva puikiai išpildė N. Gorobsovo pakeltą kampinį ir pelnė debiutinį įvartį suvalkiečių gretose, o paskutinį tašką šiose varžybose, jau per pridėtą laiką padėjo Alexandros Gargalatzidis, kuris taikliu smūgiu iš baudos aikštelės tiksliai pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą.