Christiano Ronaldo grįžo į „Manchester United“: aiškios kontrakto finansinės detalės

Christiano vėl Mančesteryje

Portugalijos futbolo megažvaigždės Christiano Ronaldo vasara po Europos pirmenybių nuolat buvo apipinta įvairiomis kalbomis apie vieną ar kitą galimą karjeros stotelę. Tarp realiausių pretendenčių priglausti 36 metų portugalų puolėją į savo gretas buvo minimos Paryžiaus PSG, „Manchester City“, Madrido „Real“ komandos.

Dar prieš savaitę atrodė, kad futbolininkas veikiausiai vis tik liks Turino „Juventus“ klube, kuriame rungtyniavo nuo 2018 metų. Prabėgus keletui dienų, pasaulinė žiniasklaida jau mirgėjo pranešimais, jog ši žaidimo su juodai baltu kamuoliu legenda visgi prisijungs prie „Manchester City“.

Visi muilo burbulai sprogo vakar, kuomet buvo pranešta apie netikėtą karjeros vingį – C. Ronaldo vėl atstovaus „Manchester United“, kurioje pradėjo kilimą į futbolo olimpą ir kuriai atstovavo nuo 2003 iki 2009 metų, kuomet „raudonuosius velnius“ dar treniravo seras Alexas Fergusonas.

Šiandien jau pranešama, kiek išskėstomis rankomis „Manchester United“ fanų pasitinkamas futbolininkas, šiuo metu dar esantis gimtosios Portugalijos sostinėje Lisabonoje, uždirbs sugrįžęs į Mančesterį.

Taigi, per sezoną portugalas uždirbs 25mln. eurų, o tai yra maždaug 6mln. eurų mažiau nei jo metinė alga Turine. Be to, 23mln. eurų Mančesterio „raudoniesiems velniams“ dar kainuos C. Ronaldo išpirkos suma, kurią „Manchester United“ turės pervesti „Juventus“.

Nors Christiano kontraktas ir alga – labai solidūs, pati transfera Anglijos klubui atsiėjo palyginti pigiai. palyginimui, 2009 metais už C. Ronaldo perėjimą į Madrido „Real“ karališkasis klubas „Manchester United“ paklojo tuo metu didžiausią pasaulio futbolo istorijoje 94mln. eurų išpirką, o po devynerių metų jau „Juventus“ „Real“ komandai sumokėjo 100mln. vertės perėjimo sumą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts
Skaityti daugiau

K. Mbappe nežais Čempionų lygos ketvirtfinalį

Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipos lyderis K. Mbappe praleis Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes. Vienas iš komandos lyderių čiurnos traumą patyrė Prancūzijos taurės finalo rungtynėse prieš „Saint-Etienne“ klubą. Anot klubo,…