J.Mendesas: „C.Ronaldo yra geriausias visų laikų futbolininkas“

Gerai žinomas agentas Jorge Mendesas neturi nė menkiausios abejonės, kad Cristiano Ronaldo yra geriausias futbolininkas, kurį kada nors pasaulis matė.

Keturiose skirtingose šalyse save išbandęs portugalas neseniai įvykusioje dvikovoje su Ukraina peržengė 700 karjeros įvarčių žymą. Tai futbolo istorijoje yra padarę tik dar penki futbolininkai.

Pasak J. Mendeso, kuris atstovauja ir patį C. Ronaldo, Turino „Juventus" klubo gerbėjai netrukus pamatys geriausią šio futbolininko versiją.

„Jis yra stipresnis nei bet kada. Jo geriausias laikas su „Juventus" marškinėliais dar tik atkeliauja", – „Tuttosport" leidiniui sakė J. Mendesas.

„Skaičiai nemeluoja ir parodo, kokiu neįtikėtinu būdu Cristiano pasiekė visus savo rekordus. Jie leidžia jam vadintis geriausiu visų laikų futbolininku, dar ir turinčiu didžiulį pranašumą prieš antrąjį varžovą.

Jis tokioje pozicijoje yra už savo pasiekimus su skirtingais klubais ir nacionaline rinktine. Faktas, kad Portugalija su Ronaldo laimėjo du finalus iš trijų žaistų, taip pat yra iškalbingas", – pagyrų savo klientui negailėjo agentas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts