Sensacingas čempionų pralaimėjimas Vokietijoje

Sensacingas ,,Bayern" pralaimėjimas

Netikėtas rezultatas užfiksuotas trečiadienį įvykusioje Vokietijos futbolo ,,DFB Pokal“ taurėje. Antroje pagal stiprumą šalies lygoje žaidžianti ,,Holstein Kiel“ po baudinių serijos sugebėjo įveikti galingąją ,,Bayern“ ekipą ir žengė tolyn.

Rungtynės prasidėjo aktyviai, o pirmiesiems 16-ą rungtynių minutę pasižymėti pavyko ,,Bayern“ futbolininkams, kai po puikaus smūgio įvartį pelnė S.Gnabry. Čempionai ir toliau primetinėjo varžovams žaidimo tempą, tačiau savo vartų tuščių išsaugoti nepavyko ir 37-ą minutę rezultatas tapo lygus 1-1.

Iškart po pertraukos išbėgę ,,Bayern“ žaidėjai pradėjo aktyvų spaudimą ir 47-ą minutę persvėre rezultatą savo naudai 1-2. Nors didžiąją antrojo kėlinio dalį ,,Holstein Kiel“ žaidėjai buvo priversti atsimušinėti nuo svečių pavojingų atakų, tačiau savosios progos išlaukė ir fantastišku smūgiu išlygino rezultatą penktąją pridėto laiko minutę.

Pratęsime abi komandos įvarčių nepelnė ir veiksmas persikėlė į baudinių seriją. Čia sėkmė labiau šypsojosi ,,Holstein Kiel“ futbolininkams, kurie laimėjo seriją 5-6 ir sensacingai eliminavo galingus varžovus iš tolimesnės kovos dėl titulo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts