Londono klubų legenda P. Čechas po sezono baigs karjerą

Londono "Arsenal" ir "Chelsea" klubų legenda Petras Čechas pranešė, kad šis sezonas yra paskutinis jo karjeroje.

36-erių metų vartininkas socialinėje paskyroje patvirtino, kad po sezono oficialiai baigs futbolininko karjerą, kuri truko 20 metų.

"Tai yra mano 20-asis sezonas profesionaliame futbole ir 20 metų, kai pirmą kartą pasirašiau profesionalo kontraktą. Taigi jaučiu, kad dabar yra tinkamas metas pranešti, kad po sezono baigsiu karjerą", – savo laiške rašė P. Čechas.

"Per 15 metų, kuriuos praleidau "Premier" lygoje ir laimėjau absoliučiai viską, jaučiu, kad pasiekiau tai, ką galėjau. Šį sezoną ir toliau dirbsiu sunkiai, kad iškovočiau dar vieną trofėjų, o tuomet žiūrėsiu, ką gyvenimas duos man už aikštės ribų", – pridūrė Čekijos futbolo legenda.

P. Čechas karjerą pradėjo Blšanų "Chmel" klube, o po dviejų metų išvyko į Prahos "Sparta". Iš ten vartininkas patraukė į Prancūziją, "Rennes" klubą, ko galiausiai 2004 metais jam kontraktą pasiūlė "Chelsea".

"Mėlynųjų" gretose čekas praleido 11 metų. Į "Arsenal" jis patraukė 2015 metais ir iki šio sezono buvo pagrindinis vartų sargas.

Iš viso per visą savo klubų karjerą P. Čechas sužaidė 771 rungtynes, iš kurių net 443 buvo "Premier" lygoje.

Per savo karjerą vienas geriausių savo kartos vartininkų keturis kartus tapo Anglijos čempionu, sykį iškovojo UEFA Čempionų lygos titulą, penkis kartus triumfavo FA taurėje ir laimėjo dar daug kitų titulų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts