Pertraukti ČL burtai: PSG laukia akistata su „Real“ 

Pirmadienio popietę pakartotinai buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai. 16 stipriausių šio sezono komandų suskirstytos į 8 poras, kurios susikaus dėl kelialapio į turnyro ketvirtfinalį. Prieš tai ištraukti burtai po komandų skundų buvo laikomi negaliojančiais. 

Iš naujo ištraukus burtus paaiškėjo, kad futbolo sirgalių ilgai lauktas susitikimas tarp Critiano Ronaldo ir Lionelio Messi neįvyks. Iš naujo ištraukus aštuntfinalio burtus paaiškėjo, kad „Manchester United“ susitiks su Madrido „Atletico“, tuo tarpu PSG laukia akistata su Madrido „Real“. 

Dar viena puiki dvikova nusimato tarp Italijos čempionų Milano „Inter“ ir B grupėje pirmąją vietą užėmusių „Liverpool“ futbolininkų.  

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio pirmosios rungtynės vyks vasario 15, 16, 22 ir 23 dienomis/ Atsakomosios – kovo 8, 9, 15 ir 16 dienomis. 

Visos UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio poros: 
„Bayern“ – „Salzburg“ 
„Manchester City“ – „Sporting“ 
„Ajax“ – „Benfica“ 
„Lille“ – „Chelsea“ 
„Manchester United“ – „Atletico“ 
„Juventus“ – „Villarreal“ 
„Liverpool“ – „Inter“ 
„Real“ – PSG 

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts