Rusija savo jėgą parodė ir prieš Egiptą (VIDEO)

Pasaulio futbolo čempionato grupėse prasidėjo antrasis ratas.

A grupėje Rusijos rinktinė iškovojo antrąją pergalę, rezultatu 3:1 įveikusi peties traumą išsigydžiusį Mohamedą Salah savo gretose turėjusią Egipto ekipą.

Susitikimo pradžioje didesnį aktyvumą demonstravo aikštės šeimininkai.

16-ąją minutę savo laimę smūgiuojant iš toli pabandė M.Trezeguet, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Nors rusai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau ypatingomis progomis nepasižymėjo. 41-ąją minutę sužibėti panoro ir M.Salah, bet nepataikė į vartus.

Po pertraukos rusai surengė rezultatyvią ataką – smūgiuotas kamuolys atsitrenkė A.Fathy koją ir įskriejo į vartus – 1:0.

59-ąją minutę rezultatą padvigubino Čeryševas, o netrukus ir paskutines afrikiečių viltis palaidojo A.Dzyuba – 3:0.

72-ąją minutę po video peržiūros buvo skirtas 11 metrų baudinys į šeimininkų vartus, kurį šaltakraujiškai realizavo M.Salah. Komandos daugiau įvarčių nepelnė ir rusai įsirašė antrąją pergalę čempionate – 3:1.