Telšių „Džiugas“ pateikė A Lygos sensaciją

Telšių „Džiugo" triumfas

Lietuvos futbolo A Lygos debiutantai Telšių „Džiugo“ futbolininkai ketvirtadienio vakare pateikė vieną didžiausių šiųmečio sezono sensacijų, kuomet savo namų aikštėje rezultatu 2:1 pranoko vienus čempionato favoritų Marijampolės „Sūduvą“.

Du mėnesius pergalės džiaugsmo nejautę Žemaitijos sostinės atstovai į priekį išsiveržė dar pirmajame kėlinyje, kuomet 44-ąją minutę Aivaro Emsio uždirbtą vienuolikos metrų baudinį realizavo legionierius iš Brazilijos Leo Ribeiro.

Nors po didžiosios pertraukos atrodė, jog svečiai perims iniciatyvą ir lygins rezultatą, nutiko priešingai. 67-ąją susitikimo minutę mačo autsaiderių persvarą padvigubino Marius Vasiliauskas.

Viskas, ką per likusį rungtynių laiką sugebėjo pasiekti „Sūduva“, buvo rezultato sušvelninimas iki 1:2. Tai 89-ąją minutę pavyko padaryti taikliai galva į vartus smūgiavusiam Semirui Kerlai.

Nepaisant netikėto kluptelėjimo, su 34 taškais per savo sąskaitoje per 15 mačų „Sūduva“ žengia pirma, trimis taškais lenkdama Vilniaus „Žalgirį“, kuris yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau. Telšių „Džiugas“, savo kraityje turintis 14 taškų, turnyrinėje lentelėje rikiuojasi septintas.

Semiras smūgiu galva buvo sugrąžinęs viltį išsigelbėti, bet iš Telšių tenka grįžti tuščiomis.#MesSūduva #VisadaKartu