D. Forlanas po 21-erių metų futbole baigs karjerą (VIDEO)

Vienas žymiausių Urugvajaus futbolo žvaigždių ir labiausiai atsidavęs savo šaliai žaidėjas baigs sportininko karjerą po 21-erių metų aikštėje. Puolėjas, Diego Forlanas per savo karjerą turėjo ne vieną stotelę ir žaidė tiek "Manchester United", tiek Madrido "Atletico" klube, tačiau pastaruoju metu 40-metis jau nedemonstravo galingo žaidimo.

Geriausius rezultatus jis demonstravo būtent Ispanijos komandoje, kur per 4 sezonus pasižymėjo įvarčiu 74 kartus.

Futbolininkas savo "Twitter" paskyroje parašė "Po 21-erių metų futbole, aš priėmiau sprendimą, kad baigiu savo profesionalaus futbolininko karjerą. Nuostabi arena užsidaro, kuri buvo pilna puikių momentų, emocijų, tačiau prasidės nauji iššūkiai. Ačiū visiems, kurie vienu ar kitu būdu mane lydėjo per visą karjerą".

Savo šalies rinktinę jis atstovavo 12 metų ir įmušė 36 įvarčius per 112 rungtynių. Labiausiai įsimintinas žaidėjo pasiekimas buvo 2010 Pasaulio čempionate, kai jis buvo apdovanotas auksiniu kamuoliu.

Video:


(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts