Danijos rinktinė tęsia savo pasaką – šį kartą krito čekai

Danijos rinktinė pateko į Europos čempionato pusfinalį

Šeštadienį Europos čempionato ketvirtfinalyje Danijos rinktinė pasiekė dar vieną svarbią pergalę. Pastarieji rezultatu 2:1 (2:0) palaužė Čekijos nacionalinę komandą bei pateko į pusfinalį, kur jų lauks Anglijos ir Ukrainos poros nugalėtojas.

Danijos ekipa jau 5-ąją žaidimo minutę išsiveržė į priekį, kai po pakelto kampinio Thomas Delaney taikliu smūgių galva nuginklavo čekų vartininką Tomašą Vacliko ir rezultatas tapo – 1:0. Po šio smūgio matėsi, jog Čekijos rinktinė pasimetė, o danai tuo naudodamiesi pradėjo rengti vieną ataką po kitos.

To paties kėlinio viduryje Čekijos futbolininkai sugebėjo surengti kelias pavojingas progas, tačiau visgi antrąjį varžybų įvartį mušė Danija. Joakimas Maehle atliko rezultatyvų perdavimą iš kairiojo aikštės krašto, o Kasperas Dolbergas viską užbaigė taikliu bei galingu smūgiu iš arti ir rezultatas tapo 2:0 danų naudai.

Antrojo kėlinio pradžioje Danijos rinktinė nesiruošė atleisti vadžių. Pastarieji tiesiog užgulė čekų vartus ir atrodė, kad šiose rungtynėse viskas yra aišku, tačiau tada intrigą gražino Čekijos rinktinės snaiperis Patrikas Schickas:  Puolėjas gavo perdavimą iš aikštės krašto ir galingu smūgiu iš arti sušvelnino rezultatą 2:1. Įdomu tai, kad įvarčio autorius su 5-iais pelnytais įvarčiais rezultatyviausiųjų sąraše pavijo Cristiano Ronaldo.

Per likusį žaidimo laiką Danijos rinktinė sugebėjo išlaikyti šaltus nervus bei neleido čekams sukurti stebuklo, o finalinis teisėjo švilpukas skelbė, kad danai tęsia savo pasaką ir patenka į turnyro pusfinalį, kuriame susitiks su Anglijos arba Ukrainos rinktine.