Dėl kelialapio į pasaulio futbolo čempionatą susitiks Portugalija ir Italija

FARO, PORTUGAL – OCTOBER 12: Cristiano Ronaldo of Manchester United and Portugal reacts during the 2022 FIFA World Cup Qualifier match between Portugal and Luxembourg at Estadio Algarve on October 12, 2021 in Faro, Faro. (Photo by Carlos Rodrigues/Getty Images)

Šveicarijoje ištraukti FIFA pasaulio čempionato finalinio atrankos etapo burtai. Iš viso finaliniame etape į kovą dėl trijų paskutinių kelialapių į pasaulio čempionatą stos 12 nacionalinių rinktinių, o ištraukus burtus iš karto paaiškėjo, kad planetos pirmenybėse nebeišvysime Portugalijos arba Europos čempionės Italijos.

Burtų keliu komandos suskirstytos į grupes po keturias komandas. Siekiant patekti į čempionatą komandoms teks laimėto po dvejas rungtynes – pusfinalio ir finalo. Po jų paaiškės visos į pasaulio pirmenybes vykdančios ekipos.

A grupė: Škotija – Ukraina 
Velsas – Austrija 

B grupė: Rusija – Lenkija 
Švedija – Čekija 

C grupė: Italija – Šiaurės Makedonija 
Portugalija – Turkija 

Atrankos pusfinaliai vyks kovo 24 d., o finalai kovo 29 d. 

Pasaulio čempionate vietas jau yra užsitikrinusios Prancūzijos, Belgijos, Danijos, Nyderlandų, Ispanijos, Kataro, Argentinos, Brazilijos, Vokietijos, Kroatikos, Šveicarijos ir Anglijos komandos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts