„Manchester United“ surado naują strategą

Dar sekmadienį po gėdingo pralaimėjimo 1:4 prieš „Watford“ ekipą „Manchester United“ atleido vyriausiąjį trenerį Ole Gunnarą Solskjaerą. Vis tik vyriausiojo stratego kėdė ilgai nebuvo tuščia. Pranešama, kad klubas jau yra pasiekęs susitarimą su 63-ejų specialistu iš Vokietijos, Ralfu Rangnicku.

Nors Ralfas Rangnickas sutinka vadovauti „Manchester United“ ekipai, jis šiuo metu užima sporto direktoriaus pareigas Maskvos „Lokomotiv“ klube, todėl Anglijos klubui dar teks palaukti ir pasiekti susitarimą su Rusijos klubu.

Pranešama, kad strategas iš Vokietijos „Manchester United“ klubo vairą perimtų 6 mėnesiams, o dar 2 metus dirbtų, kaip konsultantas. Ragnickas beveik visą savo karjerą dirbo Vokietijoje, kur vadovavo „Stuttgart“, „Schalke“, „RB Leipzig“ klubams su kuriais iškovojo ne vieną įspūdingą pergalę.

Po Ole Gunnaro Solskjaero atleido klubui vadovavo jo asistentas buvęs „Man Utd“ žaidėjas Michaelas Carrickas. Vis dėl to favoritu sekančią vasarą užimti klubo vyriausiojo trenerio vietą yra laikomas PSG strategas Mauricio Pochettino.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts