„Barcelona” kitoje lygoje – įmanomas variantas

"Barcelona" prezidentas Josepas Bartomeu prakalbo apie tai, jog Katalonijos nepriklausomybės atveju klubas svarstytų pasitraukimą iš "La Liga" pirmenybių.

Sekmadienį dėl šio regiono atsiskyrimo nuo Ispanijos buvo sprendžiama referendume, tačiau pastarosios valdžia balsavimą laiko nelegaliu ir prieš katalonus netgi pasitelkė riaušių policiją. Dėl šių įvykių rungtynes prieš "Las Palmas" "Barca" žaidė tuščiame stadione. "Tokia situacija kol kas neegzistuoja", – kalbėjo Bartomeu.

"Vis dėlto, atsižvelgiant į tai, kas gali nutikti ateityje, klubo valdyba apie tai diskutuotų. Tai reikėtų ramiai išanalizuoti." "Jeigu šią temą intensyviai aptartume, akivaizdu, kad tuomet rastume geriausią sprendimą. Visgi, jei tai nutiks (Katalonijos nepriklausomybė – red. past.), viską spręs klubo valdyba."

Katalonijos sporto ministras Gerardas Figuerasas jau buvo užsiminęs, jog "Barca" galėtų persikelti į Anglijos "Premier" lygą. Kaip jau egzistuojantį pavyzdį jis paminėjo Velso atstovą "Swansea City".

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts