E.Dubickas debiutavo „Serie A“ lygoje, o „Lecce“ išplėšė lygiąsias

Pirmadienį buvo sužaistos atidėtos „Serie A" 13-ojo turo rungtynės.

„Lecce" namuose išplėšė dramatiškas lygiąsias rezultatu 2:2 mače su „Cagliari" ekipa.

„Cagliari" 30-ąją minutę išsiveržė į priekį po to, kai 11 metrų baudinį realizavo Joao Pedro.

67-ąją minutę Radja Nainggolanas padvigubino svečių pranašumą.

81-ąją minutę „Cagliari" liko rungtyniauti mažumoje – už žaidimą ranka baudos aikštelėje iš aikštės buvo pašalintas Fabrizio Cacciatore. Gianluca Lapadula sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį ir sušvelnino "Lecce" ekipos atsilikimą.

Tiesa, vos realizavęs baudinį G. Lapadula įsivėlė į konfliktą su varžovų vartininku Robinu Olsenu ir mačo arbitras iš aikštės pašalino abu futbolininkus.

„Lecce" rezultatą išlygint isugebėjo jau per teisėjo pridėtą laiką, kuomet pasižymėjo Marco Calderoni.

Beje, 88-ąją minutę „Lecce" ekipos treneris į aikštę išleido lietuvį Edgarą Dubicką. 21-erių futbolininkui tai buvo debiutas „Serie A" pirmenybėse.