Ekstazės apimta Anglija jau svajoja apie čempionų titulą

Anglija užuodžia sėkmę

Po vakarykščio triumfo „Wembley“ stadione, kuomet ant menčių 2:0 savų žiūrovų akivaizdoje buvo nukauta Vokietija, Anglija jau patyliukais svajoja apie „Euro2020″ nugalėtojų titulą.

Ši istorinė futbolo tėvynė dar niekada nėra laimėjusi Europos čempionato, o šiemet rungtyniauja išties pakiliai: ne tik kad nepralaimėjo nė vienerių iki šiol žaistų rungtynių prieš Kroatiją, Škotiją, Čekiją bei Vokietiją, bet ir iki šiol nepraleido nė vieno įvarčio. Komandoje vyrauja gera atmosfera, o pergalė prieš vienus turnyro favoritų vokiečių tik pridėjo šiai ekipai papildomo pasitikėjimo savo jėgomis.

Po sudėtingo aštuntfinalio dabar Romoje šeštadienį anglų lauks dvikova su ukrainiečiais, o sėkmės atveju pusfinalio varžovas būtų Danijos ir Čekijos poros nugalėtojas. Beje, tiek pusfinalio, tiek finalo susitikimą anglai vėl žaistų „Wembley“ stadione.

Vis dėlto, kol šios šalies futbolininkai ir sirgaliai jau postringauja apie istorinį šansą laimėti titulą, Anglijai iki jo dar teks įveikti tris etapus, o pernelyg anksti užaugę sparnai gali nunešti ne tik į pergales, bet ir į per didelį pasitikėjimą prieš kovingus varžovus artimoje ateityje.

Nepaisant to, Anglijos futbolo legenda Alanas sheareris yra tikras, kad „Anglija niekada neturės geresnio šanso laimėti Europos čempionatą.“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts