EL: G.Arlauskio atstovaujamas klubas iškovojo bilietą į atkrintamąsias kovas, „Arsenal“ susitikimą baigė lygiosiomis

Ketvirtadienį vyksta paskutiniojo UEFA Europos lygos grupių etapo turo kovos.

Svarbią pergalę ir kelialapį į kitą turnyro etapą iškovojo Klūžo CFR klubas, kurio vartus gina lietuvis Giedrius Arlauskis. Rumunijos ekipa svečiuose 2:0 įveikė Glazgo „Celtic“ ir užsitikrino antrąją vietą E grupėje.

Svečiai į priekį išsiveržė pačioje antrojo kėlinio pradžioje, kai 49-ąją minutę po kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė Andrei Burca.

Rumunijos ekipos pergalę 70-ąją minutę įtvirtino Damjanas Djokovičius.

CFR E grupėje už savo nugaros E grupėje paliko „Lazio“ ir „Rennes“ ekipas.

Kitose rungtynėse Londono „Arsenal“ vos išvengė pralaimėjimo Belgijoje, kur lygiosiomis 2:2 sužaidė su Liežo „Standard“.

Šeimininkai išsiveržė į priekį 47-ąją minutę po tikslaus Samuelio Bastieno smūgio, o 69-ąją savo komandos persvarą padvigubino Selimas Amallahas.

Vis tik „Arsenal“ į tai atsakė taip pat dviem tiksliais smūgiais: 78-ąją minutę pasižymėjo Alexandre'as Lacazette'as, o 81-ąją rezultatą išlygino Bukayo Saka.

„Arsenal“ F grupėje finišavo pirmoje vietoje, kadangi „Eintracht“ paskutinėse rungtynėse rezultatu 2:3 nusileido „Guimaraes“ ekipai.