Latvijos ir Estijos federacijos kuria bendra čempionatą

Pasibaigus praėjusiam sezonui paaiškėjo, kad BBL pirmenybių daugiau nebeliks. Vis dėlto Latvija ir Estija yra pasiryžusios ir toliau varžytis tarpusavyje.

Skelbiama, kad būtent šios dvi šalys kuria savo čempionatą, kuriame varžysis po 7 abiejų šalių klubus. Čempionatas vyks dviejų ratų sistema ir prasidės rugsėjo 29d., o kovo 23d. paaiškės aštuonios komandos, kurios dar mėnesį varžysis atkrintamosiose.

Vis dėlto Latvija išsiaiškins ir šalies čempioną. Nuo balandžio 10d. šešios geriausiai pasirodžiusios Latvijos komandos varžysis vietinėse atkrintamosiose, kur ir paaiškės šalies čempionas. Kol kas nėra aišku, ar savo čempioną norės išsiaiškinti Estijos komandos.

Skelbiama, kad ateityje lygą yra numanoma plėsti, tačiau kol kas yra kalbama apie tas pačias Latvijos ir Estijos komandas.

Lyginant su BBL pirmenybėse, šiame čempionate neliks Skandinavijos, Baltarusijos ir Kazachstano ekipų. Taip pat čempionate neįtrauktos ir Lietuvos komandos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts