EL: „Man United“ nepaliko šansų „Partizan“

Ketvirtadienį sužaistos likusios UEFA Europos lygos grupių etapo ketvirtojo turo rungtynės.

Užtikrintą pergalę namuose pasiekė „Manchester United" ekipa, kuri rezultatu 3:0 įveikė Belgrado „Partizan" futbolininkus.

„Raudonieji velniai" kur kas aktyviau pradėjo susitikimą, tačiau progų pasižymėti neišnaudojo Marcusas Rashfordas.

22-ąją šeimininkai vis tik sugebėjo išsiveržti į priekį, kuomet po puikaus M. Rashfordo perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė jaunasis Masonas Greenwoodas.

„Man Utd" nemažino apsukų ir 33-ąją minutę puikų reidą surengęs Anthony Martialis padvigubino savo komandos pranašumą.

Galutinį tašką šiame mače 49-ąją minutę padėjo M. Rashfordas, kuris puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

„Raudonieji" velniai po šios pergalės užsitikrino vietą kitame Europos lygos etape.

Kitose rungtynėse sunkią pergalę iškovojo „Monchengladbach" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 palaužė „Romą".

Šeimininkai į priekį išsiveržė 35-ąją susitikimo minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė „Roma" ekipos gynėjas Federico Fazio.

64-ąją minutę tas pats F. Fazio dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tiesa, jau į varžovų ir rezultatas tapo lygus – 1:1.

Vis tik jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką „Gladbach" sugebėjo išplėšti pergalę po Marcuso Thuramo įvarčio.

„Gladbach" ir „Roma" ekipos J grupėje yra surinkusios po 5 taškus.