Emocingame Londono derbyje – „Chelsea“ pergalė prieš „Tottenham“

Sekmadienį 18 val. 30 min. vakare „Tottenham Hotspur“ stadione įvyko bene laukiamiausia Anglijos „Premier“ lygos 18-ojo turo dvikova.

Ginklus tarpusavyje surėmė dvi Londono komandos – „Tottenham“ prieš „Chelsea“. Kontraversiškame derbyje po Williano dublio triumfavo Franko Lampardo diriguojama „mėlynųjų“ kariauna.

Nuo pat rungtynių pradžios „Chelsea“ komanda primetė savo žaidimo sąlygas. „Tottenham“ pirmas 10 minučių nesurado jokių būdų, kaip sukurti bent vieną pavojingą epizodą prie Kepos ginamų vartų.

Agresyvus „Chelsea“ žaidimas davė vaisių 12-ąją minutę, kai greitai kampinį įžaidęs Willianas įsiveržė į varžovų baudos aikštelę ir galingu smūgiu nukreipė kamuolį į „Spurs“ vartus.

Po įvarčio „Tottenham“ komandos žaidimas nepagerėjo – svečiai iš vakarinės Londono dalies toliau dominavo su kamuoliu bei nedarė grubių klaidų prie savo vartų.

Didžiulis smūgis šeimininkams buvo suduotas pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai baudos aikštelėje kamuolį prašokęs Paulo Gazzanigga įsirėžė į Marcosą Alonso, o į „Tottenham“ vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys. Jį netrukus sėkmingai realizavo pirmojo įvarčio autorius Willianas.

Antrąjį kėlinį Jose Mourinho auklėtiniai pradėjo gerokai sėkmingiau nei pirmąjį, tačiau visas jų viltis išsigelbėti šiose rungtynėse sudaužė Heungas-minas Sonas, užsidirbęs visišką nereikalingą raudoną kortelę. Korėjietis, nukritęs ant žemės, iškėlė aukštai kojas ir užgavo Antonio Rudigerį. Teisėjas, pasitaręs su VAR komanda, nusprendė Soną nubausti pačia griežčiausia bausme.

Po šio epizodo komandoms liko išspręsti tik formalumus – „Spurs“ dar ėmėsi šiokios tokios rizikos, tačiau „Chelsea“ neklydo ir šventė itin svarbią pergalę.

Teisėjui teko pridėti net 8 minutes, nes antrajame kėlinyje buvo daug stabdymų ne tik dėl VAR peržiūros, bet ir dėl šlykštaus „Tottenham“ sirgalių elgesio, kai rasistiškai buvo užgauliojamas A. Rudigeris. Šio epizodo metu taip pat buvo mestas popierinis puodelis į Kepą.

10-ąją pergalę šiame „Premier“ lygos sezone iškovojusi „Chelsea“ užtvirtino pozicijas ketvirtoje vietoje. Savo ruožtu „Tottenham“ nuo „mėlynųjų“ padidino atsilikimą iki šešių taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts